Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska
Święto Życia 2020

Święto Życia 2020Święto Życia 2020

Saluzzo
8 maja 2020 r


Drodzy rodzice i przyjaciele dużej rodziny Wspólnoty Cenacolo na świecie, otrzymaliśmy wiele pytań dotyczących Święta Życia 2020, a więc pragniemy potwierdzić datę od czwartku 16 do niedzieli 19 lipca 2020 r.
Jednak biorąc pod uwagę niepewność spowodowaną  koronawirusem i nie wiedząc, jaka będzie sytuacja w lipcu, uwzględniając obecne zakazy podróży z jednego kraju do drugiego oraz zakaz licznych spotkań, ponieważ wszystkie najważniejsze wydarzenia zostały zawieszone lub przełożone. Na ten moment myślimy że w Święcie Życia na wzgórzu Saluzzo w tym roku będą uczestniczyć tylko chłopcy, dziewczęta i członkowie, którzy mieszkają wewnątrz naszej wspólnoty i wezmą udział w możliwym zakresie wskazanym przez regulacje.
Jeśli przed terminem Święta Życia nastąpią zmiany i pojawią się nowe możliwości, powiadomimy was o tym jak najszybciej.
Wiemy że dla wielu z was, którzy nie będziecie mogli fizycznie przybyć do Saluzzo będzie to ogromne poświęcenie gdyż zawsze jest to długo oczekiwany moment. Będzie to również wielka trudność dla nas, nie mogąc was zobaczyć i spotkać… ale nie chcemy się na tym zatrzymać, więc postanowiliśmy że Święto Życia przyjdzie do was!
Pracujemy już, abyście wszyscy mogli uczestniczyć w swoich domach we wszystkich czterech dniach modlitwy, uwielbienia, świadectw, katechez, pieśni i tańców … abyście poczuli się kochani przez Boga i przez nas. Postaramy się zaoferować to co możliwe, abyście byli obecni na wzgórzu Saluzzo razem z nami, w komunii serc i wiary.
Jak najszybciej otrzymacie program online Święta Życia 2020 z wybranym tematem.
Pewni waszego zrozumienia i wdzięczni za waszą bliskość w tym czasie, prosimy Najświętszą Dziewicę Maryję Matkę Cenacolo, aby przyniosła wam nasze dobro i nadal chroniła każdego z was pod swoim płaszczem.


Wspólnota Cenacolo

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2020. All Rights Reserved. Designed by &