Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska
Damien

Wstąpienie do wspólnoty było najlepszą rzeczą, która mnie w życiu spotkała. Dało mi to drugą szanse ! Drugie życie! Największym darem, który otrzymałem to dar wiary, sakramenty święte i różaniec. Z pomocą Wspólnoty ja i moja żona jesteśmy dzisiaj wolnymi ludźmi!

Damien

Jestem Damien, jestem „synem” Matki Elviry! Mam 45 lat i urodziłem się w Dublinie. Kiedy miałem 13 lat, moi rodzice rozwiedli się, co bardzo mnie zraniło. Przestałem chodzić do szkoły kiedy miałem 15 lat. W tym samym momencie zacząłem brać narkotyki, bardzo szybko uzależniłem się od heroiny, było to poszukiwanie tajemnicy szczęścia. W wieku 21 lat przekroczyłem już kilkukrotnie bramy wiezienia. Mi i mojej dziewczynie urodziła się nasza pierwsza córka, urodziła się uzależniona od heroiny i metadonu. Moja dziewczyna miała sześcioro rodzeństwa, wszyscy uzależnieni od heroiny i metadonu. Po 14 latach uzależnienia byłem człowiekiem zniszczonym, straciłem chęć do życia. Podczas tego cierpienia, fizycznego jak i psychicznego czułem, że jedynym wyjściem będzie samobójstwo. W 2002 roku moja siostra zawiozła mnie do Medjugorje, gdzie byłem już kilka razy. Poszedłem do Wspólnoty Cenacolo, żeby porozmawiać z jednym z chłopaków. Opowiedziałem mu swoja historie a on powiedział mi coś czego nigdy nie zapomnę „Narkotyki nie są problemem, one będą zawsze. Ty musisz zmienić całe twoje życie!” Opowiadał także, że jest jeden dom w Irlandii. Wstąpiłem w domu w Knock. Bylem tam przez rok, później zostałem przeniesiony do Medjugorje. Było to niesamowite doświadczenie, miałem możliwość brania udziału w recitalu „Tajemnice Światła” podczas festiwalu młodych. Drugim niezapomnianym momentem było kiedy Matka Elvira, wchodząc do pracowni gdzie zajmowałem się swoimi rzeczami popatrzyła mi się w oczy i zapytała : „Dlaczego twoje oczy przepełnione są strachem?” Następnie poprosiła mnie i wszystkich innych o uklęknięcie, mieliśmy śpiewać a ona modliła się za nas przez długi czas! Kiedy wyszedłem ze wspólnoty moja dziewczyna była po terapii antynarkotykowej, była oczyszczona z heroiny, zaczęliśmy modlić się razem. Pierwszą rzeczą, którą chciałem zrobić to był ślub. Mary i ja zostaliśmy małżeństwem w 2005 roku, miodowy weekend spędziliśmy w Medjugorje. Chcemy podziękować Madonnie, ze pomogła nam z tym wszystkim! Wstąpienie do wspólnoty było najlepszą rzeczą, która mnie w życiu spotkała. Dało mi to drugą szanse ! Drugie życie! Największym darem, który otrzymałem to dar wiary, sakramenty święte i różaniec. Z pomocą Wspólnoty ja i moja żona jesteśmy dzisiaj wolnymi ludźmi!

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2024. All Rights Reserved. Designed by &