Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska

Spotkania Przygotowawcze dla rodzin

REGIONALNE SPOTKANIA RODZIN CENACOLO
INFORMACJA ORAZ KONTAKT ZE WSPÓLNOTAMI RODZIN

 

Grupy rodziców  spotykają się w większych miastach Polski, z reguły w sobotę, co najmniej raz w miesiącu. Są to spotkania rodziców mających dzieci we Wspólnocie i są one bardzo potrzebne, ponieważ dzieląc się między sobą swoimi trudnościami i obawami, jak również radością i nadzieją, jaką otrzymaliśmy wejściem naszego dziecka do Wspólnoty, krok za krokiem zdajemy sobie sprawę z tego, że uzależnienie naszego dziecka jest również znakiem dla nas, że jednak gdzieś się pogubiliśmy, każdy na swój sposób i że Wspólnota jest miejscem, gdzie każdy z nas otrzymuje możliwość  przemiany i wzmocnienia. Nie wystarczy tylko to, aby nasze dzieci zmieniły swoje życie. Zmiana jest potrzebna każdemu z nas, aby nie ponawiać błędów z przeszłości. Dlatego dla nas szczególnie mocne są słowa matki Elwiry w chwili, kiedy pierwsi rodzice mający dzieci we Wspólnocie spytali ją o to, w jaki sposób mogą wspomagać to dzieło, gdzie ich dzieci zmieniając życie walczą codziennie z wieloma trudnościami. Odpowiedziała: „Ja nie potrzebuję waszych pieniędzy, chcę waszego nawrócenia!”. Troszczymy się o to, aby rodzice na swoich spotkaniach przechodzili przez drogę przemiany. Zapoznając się z charyzmatem Wspólnoty Cenacolo, wnoszą go później do swoich domów, co zawsze przynosi dobre owoce.  

Obecnie istnieją grupy rodziców w Warszawie, Tarnowie, Gdańsku, Wrocławiu i Szczecinie oraz na Śląsku.

Natomiast dla rodzin potrzebujących pomocy, spotkania odbywają się w każdą sobotę w Tychach i Koszalinie, gdzie można zapoznać się ze Wspólnotą, oraz dowiedzieć się w jaki sposób doprowadzić dziecko do wstąpienia.

Pierwsze spotkania przygotowawcze odbywają się bez udziału dzieci!

 

Zainteresowani mogą dzwonić pod numer telefonu: 600 125 413

 

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2020. All Rights Reserved. Designed by &