Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska
W domu zawsze najlepiej

„…jestem częścią wielkiej rodziny,
która kieruje się przede wszystkim miłością

W domu zawsze najlepiej

9-10.09.2023
Jastrzębie Zdrój

Weekend, który spędziłam w Jastrzębiu-Zdroju był dla mnie wielkim darem od Boga, ponieważ w tym szczególnym czasie miałam możliwość spotkać się i porozmawiać z siostrami i braćmi, którzy tak jak ja przeszli drogę Wspólnoty. W tym czasie mogłam głębiej zrozumieć, że jestem dzieckiem Cenacolo i że w życiu powinnam starać się iść drogą, którą wskazała mi Wspólnota, by być blisko Jezusa i całkowicie zaufać Maryi.

Katecheza i homilie ks. Huberta pozwoliły mi jeszcze bliżej poznać charyzmat Mamy Elviry. Dzięki tym momentom uświadomiłam sobie, że tylko żyjąc w prawdzie z samą sobą i z drugim człowiekiem zmieniam się na lepsze, a otwierając się na Ducha Świętego jestem w stanie przebaczyć sobie oraz innym.

Ten czas pokazał mi również, że Mama Elvira, choć fizycznie nie jest już z nami, to wspiera nas, prowadzi i modli się za nas. Wiem, że zawsze mogę poprosić ją o pomoc. Jestem wdzięczna Bogu za dar Wspólnoty i życie Mamy Elviry jestem częścią wielkiej rodziny, która kieruje się przede wszystkim miłością.
Agnieszka

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2024. All Rights Reserved. Designed by &