Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska

ŚWIĘTO ŻYCIA

Zbliża się Święto Życia, poniżej podany jest link, który prowadzi do oficjalnej, włoskiej strony naszej Wspólnoty, przetłumaczonej na język polski. Prosimy o uważne przeczytanie wszystkich informacji i szczegółów, oraz o wzięcie na poważnie wszystkich rzeczy, o które nas proszą z Saluzzo. Wielu z Was, rodziców i przyjaciół naszej Wspólnoty, ma już doświadczenie z poprzednich lat, więc nie będzie wielkich trudności w planowaniu i organizacji wyjazdu. Ci, którzy będą uczestniczyć po raz pierwszy, wszystkie pytania i wątpliwości, dotyczące się wyjazdu i Święta Życia mogą kierować na nasz adres mailowy:

cenacolotarnov@onet.pl

Także w tym roku wyjazd organizowany będzie przez mamę Jadwigę Giźińską.

Nie wystarczy jednak zapisać się u niej, lecz niezbędne jest zgłoszenie się także do rodziców prowadzących.

Uprzejmie prosimy wszystkich, którzy planują wyjechać na Święto Życia, aby zapisali się u osób prowadzących grupy rodziców w ich rejonach. Oznacza to, że w tym roku, prócz zgłoszenia się i zalogowania na oficjalnej stronie naszej Wspólnoty, wszyscy ci, którzy planują wyjazd indywidualnie lub grupowo, powinni zgłosić obecność swoją i innych osób podróżujących z nimi (np. krewnych, przyjaciół, znajomych i podobnie…) u osób podanych poniżej:

NUMERY KONTAKTOWE:

WARSZAWA…………….Ewa  502 264 533             ewa.wspolnota@wp.pl

ŚLĄSK……………………Irek  602 724 109              ikijas@poczta.onet.pl

TARNÓW………………..Krystyna  505 084 564        krztonkrystyna@interia.pl

KOSZALIN………………Wioletta 606 101 417          vletta@op.pl

GDAŃSK…………………Magdalena 603 779 079     magdawspolnota@gmail.com

SZCZECIN………………Małgorzata 696 477 459     malgosia.nakielska@gmail.com

 

 

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &