Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska

Spotkanie ex-ów w Jastrzębiu-Zdrój

2 Września 2018
Dom Św. Jan Paweł II
Jastrzębiu Zdrój

Po raz kolejny, w domu Wspólnoty Cenacolo, odbyło się spotkanie chłopców i dziewcząt ex wraz z rodzinami.
ex18 24 Spotkanie rozpoczęło się wspólnym różańcem „chodzonym” przed figurą Maryi na terenie domu. Przeszliśmy okolicznymi dróżkami modląc się i będąc w ten sposób świadectwem wiary. Na spotkaniu mieliśmy zaszczyt gościć ks. Marco, który święcenia kapłańskie przyjął w tym roku na Święcie Życia. Wygłosił do nas słowo o ważności życia wartościami, które otrzymaliśmy we Wspólnocie:modlitwa,przyjaźń,pomoc bliźniemu, życie w prawdzie. Podkreślił jak bardzo jesteśmy ważni dla Wspólnoty, że jesteśmy jej nierozerwalną częścią.
Następnie odbyło się podzielenie i w kilkuosobowych grupach rozmawialiśmy czym żyjemy na co dzień. W atmosferze przyjaźni udaliśmy się na niedzielny, rodzinny obiad, którzy przygotowali dla nas chłopcy ze wspólnoty.
Najważniejszym momentem naszych spotkań jest adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza święta. Podczas adoracji każdy miał możliwość dziękowania, uwielbienia Pana Jezusa za wszystkie łaski otrzymane każdego dnia.
ex18 16 O 15:30 rozpoczęła się Msza św. podczas której homilie wygłosił ks. Wacław. Powiedział w niej o wartości rodziny i budowaniu wspólnej relacji opartej na Panu Bogu.
Na zakończenie chłopaki ze Wspólnoty zaprosili nas na towarzyski mecz piłki nożnej , który odbył się w hali w Pawłowicach.
Dziękujemy  za możliwość spotkań w domach Wspólnoty, gdzie każdy z nas przeszedł najważniejszą część swojej drogi nawrócenia i zmartwychwstania. Dziękujemy Matce Elvirze za wszystko co dla nas zrobiła.

 

 

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &