Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska

Spotkanie młodszych rodziców w…

W sobotę, 14 czerwca, w Domu naszej Wspólnoty w Tarnowie przeżyliśmy piękne spotkanie z rodzinami naszej Wspólnoty. Tym razem z radością gościliśmy rodziców z dwóch grup: tarnowskiej i śląskiej. To „młodsze” rodziny, czyli te, których dzieci są jeszcze krótko we Wspólnocie. Spotkanie było pełne radości, gestów przyjaźni, modlitwy i świadectwa życia wspólnotowego.
Tak, jak zawsze, spotkanie zaczęliśmy modlitwą. Po modlitwie różańcowej adorowaliśmy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, po czym nastąpiła chwila, w której chłopcy, dając świadectwo, dzielili się doświadczeniem życia Wspólnoty, zapraszając także do wspólnego śpiewu naszych wspólnotowych piosenek! Ucieszyło nas bardzo to, że wszyscy rodzice chętnie śpiewali i tańczyli razem z nami, dzieląc się radością i nadzieją przeżywaną we Wspólnocie. Po obiedzie i modlitwie Koronki Bożego Miłosierdzia, nasz przyjaciel o. Sławek odprawił Mszę Św. Podczas kazania podkreślił, jak ważne jest, aby zaufać Wspólnocie, a także stawać w prawdzie przed Panem Bogiem i innymi.
Temat zaufania prowadził nas przez całe sobotnie spotkanie. Na samym końcu, zaprosiliśmy rodziców, aby  dołączyli do nas w radosnym głoszeniu Ewangelii, aby w codzienności byli świadkami Zmartwychwstałego Chrystusa dla rodzin, które dopiero proszą o pomoc i zaczynają drogę blisko naszej Wspólnoty. 
Dziękujemy z całego serca rodzicom na pięknie przeżyty dzień, pełen modlitwy i przyjaźni. Z radością będziemy ich oczekiwać na następnych spotkaniach.     

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &