Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska

Kolejne spotkanie jasełkowe w Tarnowie!

27 grudnia w naszym domu w Tarnowie mieliśmy okazję przeżyć jasełkowe spotkanie z naszymi rodzicami. Był to bardzo piękny moment zaraz po świętach Bożego Narodzenia. W tym roku przyjechało bardzo dużo rodziców nie tylko z Polski, lecz także z Chorwacji i ze Słowacji. Kilka dni wcześniej chłopacy zaczęli przygotowywać dom. W sobotę już o godzinie 9:00 zaczęli przyjeżdżać rodzice, w domu panowała piękna atmosfera.
Program spotkania zaczęliśmy o 10:30 odmawiając część radosną różańca świętego. Różaniec był odmawiany w różnych językach. Pomimo bariery językowej rodziców z różnych krajów, można było odczuć atmosferę jedności. Zaraz po różańcu była msza święta, którą celebrował nasz wierny przyjaciel o. Sławek. W kazaniu przypominał nam, jak ważne jest, aby stawiać w swoim życiu wyzwania i nie ograniczać swoich możliwości, a także zwrócił uwagę na to, jakim wielkim darem jest Wspólnota Cenacolo.
Po mszy świętej był wspólny obiad w Sali świadectw. Następnie przyszedł czas na wspólne rozmowy i podzielenie, a po południu wszyscy razem wyjechaliśmy do Zabawy, do sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny na jasełka.
O godz. 16:00 w sanktuarium była adoracja, a także świadectwo wyjścia „Z ciemności do 
światła” chłopaków ze Wspólnoty. O godz. 17:00 zaczęliśmy przedstawienie, na które przybyło także wiele innych osób.

Ten sobotni dzień przeżyliśmy z wielką radością i w pięknej atmosferze.
jas4Dziękujemy Ci Panie Jezu za to spotkanie, za Twoją Opatrzność i opiekę nad nami. Zawierzamy w Twoje ręce całą naszą Wspólnotę.
Dziękujemy!

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2024. All Rights Reserved. Designed by &