Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska

PIERWSZA ROCZNICA W PARAGWAJU!

 

„Dom Św. Michała Archanioła”

Aregua, 29 września 2019 r.

Dzień dobry Duchu św., dzień dobry moje życie! Najdroższa Matko Elviro, ojcze Stefano i cała rodzino Cenacolo. Piszemy do was z Paragwaju, aby podzielić się z wami pierwszym rokiem obecności na tej ziemi! Rozpoczęliśmy spotkanie wezwaniem Matki Bożej podczas Różańca, a następnie o. Eugenio mówił nam o Zmartwychwstaniu, które jest tematem naszej kaplicy i 7D5DC817-45D8-4506-8405-ACD26BE14337przedstawienia, przypomniał nam, że nie ma Zmartwychwstania bez krzyża. W momencie adoracji Eucharystycznej ks. Eugenio poprosił, abyśmy objęli nasze rodziny i przeżyli wspólnie ten moment jedności z Chrystusem, a o. Diego pomógł nam otworzyć serca, aby pozwolić Jezusowi wejść. To był piękny moment uzdrowienia! Po południu w obecności: arcybiskupa Edmundo Valenzueli, kilku zaprzyjaźnionych kapłanów i naszych przyjaciół świętowaliśmy błogosławieństwo naszej nowej kaplicy. Wreszcie po tylu latach zmagań i poświęceń, które dziś wszyscy zrobiliby ponownie dla Jezusa, doświadczenie w którym wszyscy wzięliśmy udział, udało się.58A21406-89E7-4B9B-B0A8-CB3421BCE97D Bardzo dziękujemy przyjaciołom za wsparcie i opatrzność! Bóg istnieje i ja poznałem Go! Tematem naszego przedstawienia jest Zmartwychwstanie z niektórymi nagraniami naszej Matki Elviry. Następnego dnia spotkaliśmy nasze rodziny, mając więcej czasu ikorzystając z niego.

Dziękujemy wam wszystkim za modlitwy czujemy, że jesteście z nami, dziękujemy za opatrzność, która przychodzi codziennie. Bóg pokazuje nam jaki jest dobry!

Dziękujemy Ci Jezu za „tak” Matki Elviry, która cały czas tworzy domy w miejscach, których nie zna, a jednak jest tam obecna!

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &