Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska

NOWE WYJAZDY NA MISJE – Filipiny

„Misja na zawsze: nieść Jezusa Chrystusa ludziom, i prowadzić człowieka na spotkanie z Jezusem Chrystusem który jest Drogą, Prawdą i Życiem i który jest obecny w Kościele i w każdym człowieku”.    
                                                                       Papież Franciszek                                                                                                                            

Z wielką radością chcemy wam ogłosić wyjazd na Filipiny czterech nowych misjonarzy: Michaele, Kilian, Nicolas i Ivana, którzy w towarzystwie ks. Andrzeja i brata Huberta pragną ofiarować się ubogim których nasz Pan postawi na ich drodze.
Dzień po otrzymaniu błogosławieństwa w Domu Formacyjnym w Pagno wyruszyli w kierunku Filipin, gdzie znajdą pozostałych trzech misjonarzy wraz z O. Adrianem którzy żyjąc tam przygotowują to miejsce aby zacząć na dobre tę misję.
Dziękujemy Panu za tych misjonarzy, dziękujemy za ich pragnienie miłości, i poświęcenia dla bliźniego! Zawierzamy ich Marii i towarzyszymy w naszych modlitwach, życząc im dobrej drogi!

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2024. All Rights Reserved. Designed by &