Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska

NOWA RODZINA W NASZEJ WSPÓLNOCIE!

Dzień 29 czerwca był wielkim świętem dla Wspólnoty, ponieważ tego dnia odbył się ślub Niky (Angielka) i Djilali (Francuz) z domu w Cherasco! Zgromadziliśmy się w naszym domu w Envie, aby razem świętować te chwile radości i podziwu, szczególnie w momencie, gdy widzi się dwoje małżonków z jednej strony tak różniących się, a z drugiej zaś w tak niesamowity sposób zjednoczonych w Jezusie. Przybyło nas bardzo wiele: chłopcy i dziewczęta przechodzący drogę przemiany we Wspólnocie, nasi bracia konsekrowani i siostry Zmartwychwstanki, rodzina i przyjaciele Niky, którzy przyjechali z Anglii, a przede wszystkim Matka Elwira, która chciała być z nami podczas tej uroczystości, wykorzystując jak zawsze pewien czas na zabawę z dziećmi.

Dziękujemy Madonnie za to nowe małżeństwo, a także prosimy dla nich oraz ich rodziny o Boże błogosławieństwo, życząc im tym samym pięknej drogi życiowej!

   

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &