Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska

Majowe spotkanie w Giezkowie

W zeszłą sobotę mieliśmy radość przeżyć spotkanie rodziców z północy Polski w naszym domu w Giezkowie. Tym razem też przybyło dużo rodziców, więc to był moment radości z nowego spotkania i możliwości wspólnego przeżycia tego dnia w modlitwie. Po modlitwie Różańca Św. mieliśmy Mszę Św., którą nam tym razem odprawił nasz przyjaciel ks. Wacław, podczas której w kazaniu przypomniał, że nie jest zawsze prosto iść za Jezusem i iść pod prąd. Tak jak i Jego uczniowie, po pytaniu: „ Czy wy też chcecie odejść? „, znajduje się każdy z nas! Jezus pragnie dla nas tego co najbardziej istotne, ale nam daje możliwość wyboru, i chociaż „jego mowa”, jak wtedy dla Żydów, i dla nas jest wiele razy trudna do zrozumienia, to On nam w swojej miłości daje wolny wybór. Po pięknym momencie Mszy Św., nastąpił moment radości i przyjaźni, podczas smacznego obiadu jaki przygotowali chłopcy, a potem i podczas czasu wolnego, jaki rodzice tak jak i my młodzi ze Wspólnoty mogli wykorzystać na podzielenie i rozmowy pomiędzy sobą.
Popołudniowa część zaczęła z wspólną modlitwą Koronkę Bożego Miłosierdzia, po której mieliśmy spotkanie, podczas którego rodzice mogli się nauczyć praktycznych rzeczy z życia Wspólnotowego, przede wszystkim skupiając się na Święcie Życia, które w lipcu się odbędzie w Saluzzo.
I tym razem na samym końcu spotkania było odczuć wiele ciepła i przyjaźni, które na pewno są owocem wielkopostnej modlitwy, którą wspólne przeżywaliśmy, i nie tylko….

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &