Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska

Nowe wyjazdy do naszych domów misyjnych

W dzisiejszych czasach ludzie są spragnieni miłości, a miłość jest jedyną odpowiedzią na samotność i wielkie ubóstwo. W niektórych krajach ludziom nie brakuje chleba, lecz cierpią tam z powodu ogromnej samotności, braku marzeń i beznadziei. Mają potrzebę kogoś, kto ich zrozumie i zaakceptuje.

(Bł. Matka Teresa z Kalkuty)

Najdrożsi chcemy Wam oznajmić, że w ostatnich dniach wyruszyła ostatnia grupa chłopaków i dziewczyn, którzy przygotowywali się do wyjazdu na misje! Martina i Caroline wyruszyły na misję „Cenáculo de Guadalupe” w Meksyku, aby przyjmować i służyć życiu tamtejszych dzieci! Razem z nimi wyruszyli Michela i Roberto, małżeństwo wspólnotowe, które już wcześniej przeżyło kilka lat na misji w Peru. Samuele i Lorenzo wyjechali do Argentyny gdzie czekają na nich chłopcy, którzy chcą spotkać miłość Bożą i odkryć radość życia!
Dziękujemy Ci Panie Jezu za tych misjonarzy, dziękujemy za ich marzenie kochania i oddania swojego życia innym! Zawierzamy ich Maryi i wspieramy ich naszą modlitwą, życząc im dobrej misji!  

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &