Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska

święto życia 2014 saluzzo DZIĘKUJEMY!!!

“RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG”

Po zakończeniu Święta Życia z naszych serc wypływa jakże proste, a zarazem szczere słowo: DZIĘKUJEMY.
DZIĘKUJEMY jedynemu i żywemu Bogu za Jego błogosławieństwo i Opatrzność; za to, że nas chronił i pomagał nam budować wśród nas prawdziwą jedność oraz dał odczuć rodzinną atmosferę, która wytworzyła się pomiędzy wieloma osobami przybyłymi z różnych stron świata.
DZIĘKUJEMY Jego Eminencji ks. kard. Stanisławowi Ryłko, przewodniczącemu Papieskiej Rady ds. Świeckich za Jego przybycie, za słowa, które do nas wygłosił i za błogosławieństwo z “serca” Kościoła.
DZIĘKUJEMY J.E ks. bp. Jaume Pujol Balcells, Arcybiskupowi Tarragony (Hiszpania), J.E ks. Bp. Giuseppe Guerrini, Biskupowi diecezji Saluzzo (Włochy), dziękujemy za ich słowa i obecność wśród nas.
DZIĘKUJEMY wszystkim kapłanom przybyłym z różnych stron świata, za poświęcony czas na spowiedź przez wszystkie dni święta, podczas których dzielili się z nami ich pogodą ducha i świadectwem życia.
DZIĘKUJEMY wam wszystkim przybyłym na to wzgórze w Saluzzo, aby świętować razem z Matką Elwirą i z nami zwycięstwo Bożego Miłosierdzia, które wylewa się na nas z obfitością przez te 31 lat istnienia Wspólnoty Cenacolo.
DZIĘKUJEMY grupie wolontariuszy: rodzicom, młodym, przyjaciołom i znajomym, którzy bezustannie służyli z radością w różnych obowiązkach wszystkim przybyłym na święto, bez oczekiwania czegokolwiek w zamian.  
DZIĘKUJEMY wszystkim tym, którzy ze swoich domów, z misji, domów Wspólnoty… modlili się za nas w tych dniach, pomagając wielu ludziom dotknąć, uzdrowić, przebaczyć i poczuć nadzieję.
DZIĘKUJEMY Dziewicy Maryi, Matce Wieczernika za jej cichą i „żywą” obecność między nami, za jej wstawiennictwo, opiekę i matczyne utulenie.  
DZIĘKUJEMY Ojcu, Synowi i Duchowi Świętemu… za wszystko i na zawsze!!!  

Matka Elwira i Wspólnota Cenacolo

 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

 

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2024. All Rights Reserved. Designed by &