Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska

20 LAT ISTNIENIA DOMU W MARENE

Niedziela, 17 Kwietnia 2016

Wybraliśmy niedzielę 17 kwietnia na świętowanie 20 rocznicy otworzenia domu Wspólnotowego w Marene! Na początku dziewczęta oraz rodzice z grupy Cussanio powitali gości, w sposób prosty, ale równocześnie ciepły. Wraz z dziewczętami z domu oraz siostrami zakonnymi uczestniczyło w tym również wielu przyjaciół.
Świętowanie rozpoczęła Msza Święta celebrowana przez ks. Andreę oraz koncelebrowana przez Ks. Marco, wieloletniego i bliskiego przyjaciela Wspólnoty, a przede wszystkim domu w Marene. Później, po kilku piosenkach i wspólnych tańcach, zjedliśmy przepyszny obiad, który przygotowały dla nas niektóre „mamy” Wspólnotowe. Po południu niektóre z dziewcząt z domu w Marene dały świadectwo swojego Zmartwychwstania poprzez przedstawienie, które same wymyśliły oraz balet poruszający tematykę Bożego Miłosierdzia. Póżniej był czas na indywidualne świadectwa, a zaraz po nich pokaz slajdów przedstawiających życie wspólnotowe w Marene od pierwszych dni otwarcia domu aż do teraz. Na zakończenie dnia przyjechał Ojciec Stefano, dziękując, pozdrawiając i udzielając swego błogosławieństwa.

Dziękujemy Bogu za ten piękny dzień i dziękujemy Matce Elwirze za jej „tak”, które pozwoliło na reazlizację tego wszystkiego.

 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2024. All Rights Reserved. Designed by &