Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska
Pozdrowienia z Tarnowa

 

„Wierzymy, że cały ten trud, który wkładamy będzie Bożym błogosławieństwem dla nas i dla ludzi…”

Pozdrowienia z Tarnowa

Przyszła wiosna, a wraz z nią powiew świeżości i zmian w naszym domu w Porębie Radlnej. Rozpoczęliśmy z zapałem nowe prace i porządkowanie po „ciężkiej” zimie. Miejscem, któremu poświęcamy najwięcej uwagi jest ogród: przekopywanie, nawożenie, sianie, sadzenie, przesadzanie i nawadnianie, wszystko to by już za kilka miesięcy zebrać plony!

Wierzymy, że cały ten trud, który wkładamy będzie Bożym błogosławieństwem dla nas i dla ludzi, których będziemy mogli wesprzeć owocami naszej pracy. Również prace budowlane pełną parą idą naprzód: elewacja na oborze, renowacja kanalizacji i odnawianie chodników. Wszystko to cieszy oko komponując się z wiosennym krajobrazem.

Tak więc pracy nie brakuje, ale rąk do niej już tak. Tak więc wspólnie módlmy się o to aby Pan kierował do nas nowych braci i by nasza Wspólnota mogła dalej ratować życie pomimo sytuacji jaką mamy na świecie.

Pozdrawiamy wszystkich, prosimy o modlitwę i zapewniamy o naszej. Chwała Panu!!!


Galeria

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &