Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska
List z Argentyny.

”Mówienie i pamiętanie o naszym życiu sprawia, że jesteśmy bardziej wdzięczni za wszystkie cuda, które Bóg czyni każdego dnia dla każdego z nas.”

List z Argentyny.

Villa Rosa, Argentyna
Wrzesień 2020


Witamy.
Jesteśmy tutaj, aby opowiedzieć Wam trochę o tym, czego doświadczamy w ostatnim czasie. Kwarantanna trwa, kilka dni temu powitaliśmy nową dziewczynę z córką. Zapewne po tak długim czasie, ich przyjazd przyniósł nam dużo życia i wiele radości, a także nowy krok dla nas w miłości i otwartości naszych serc na przyjęcie nowego dziecka. 

Wspaniałym prezentem był dla nas przyjazd siostry Mel, z którą spędziliśmy tydzień czasu, przed jej powrotem do Włoch. Spotkanie z nią po tak długim czasie było dla nas ekscytujące, a pokazanie jej, jak wszystko idzie na przód, było wielką radością.

Widzimy, że czas kwarantanny bardzo nam pomaga zobaczyć nasze dary, które możemy wykorzystać je w służbie dla nas i dla domu. Ciężko pracujemy w ogrodzie i dzięki opatrzności naszych rąk uprawiamy ziemię i pole ziemniaków na lato. Mamy też trochę owoców. Boża opatrzność przejawiała się również w pojawieniu się nowej kosiarki, która z pewnością pomogła nam uczynić wszystko czystszym i bardziej zorganizowanym, patrząc na wielkość posesji.

Udało nam się również zorganizować świadectwo za pośrednictwem Zoom dla niektórych młodych Argentyńczyków, abyśmy mogli przekazać nasze świadectwo światła i opowiedzieć trochę więcej o życiu Wspólnoty. Dzięki temu zdaliśmy sobie również sprawę, jak ważna jest rozmowa o naszym zmartwychwstałym życiu, czy to pomagać innym, ale przede wszystkim pomagać sobie. Mówienie i pamiętanie o naszym życiu sprawia, że jesteśmy bardziej wdzięczni za wszystkie cuda, które Bóg czyni każdego dnia dla każdego z nas.
Uścisk dla wszystkich i do zobaczenia wkrótce.

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &