Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska
Wizyta w Kolumbii

„Znaleźliśmy ziemię,
która czeka na przyjście Cenacolo
z otwartymi ramionami,
a zwłaszcza z otwartym sercem.”

Wizyta w Kolumbii

Sierpień 2022

Po trzech latach, w których z powodu pandemii Wspólnota nie była w stanie udać się do Kolumbii, aby odwiedzić rodziców i przyjaciół, mogliśmy w końcu pojechać ponownie i przeżyć kilka chwil spotkania z nimi, z Kościołem różnych diecezji i dać świadectwa w parafiach i szkołach.

To były intensywne dni i mogliśmy odwiedzić rodziców i przyjaciół z miast Cúcuta, Bogota, Villavicencio, Cali, Cartagena i Medellín. We wszystkich tych miastach czuliśmy ciepło i miłość ludzi, którzy nas przyjęli i poświęcili nam tyle uwagi.

Znaleźliśmy ziemię, która czeka na przyjście Cenacolo z otwartymi ramionami, a zwłaszcza z otwartym sercem. Wszędzie gdzie udaliśmy się, znaleźliśmy pragnienie wielu osób, aby podjąć służbę Wspólnoty. Czujemy również wiele sympatii i uznania od Kościoła, wielu z biskupów i księży powitało nas z radością i wyraziło pragnienie naszej obecności w Kolumbii, dzieląc się tym, że będzie to wielki dar dla kraju i dla Kościoła w Kolumbii.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i przyjaciołom, którzy nas przyjęli i towarzyszyli nam, którzy pozwolili nam przeżyć piękne doświadczenie, które na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Bardzo wdzięczni ks. Eugenio, ks. Marco oraz młodzież z Cenacolo

WIZYTA W KOLUMBII

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2024. All Rights Reserved. Designed by &