Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska
Wesele w Saluzzo!

”Powierzmy Maryi Dziewicy
ich małżeńską drogę,
aby coraz bardziej byli
„jednym sercem i jedną duszą”

Wesele w Saluzzo!

Saluzzo, 12 września 2020 r
Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
„Spójrz na gwiazdę, wezwij Maryię…
(Święty Bernard z Clairvaux)

Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami narodzinami nowej rodziny we Wspólnocie Cenacolo!  W minioną sobotę, w piękny słoneczny dzień, przed figurą Matki Bożej z Góry Karmel, w Saluzzo, Paul i Rebekka, po okresie przygotowań, przystąpili do Sakramentu Małżeństwa. Uroczystość, której przewodniczył ks. Stefano, była skromna i uczestniczyło w niej wiele osób. Byli tam krewni z Niemiec i Polski, przyjaciele, chłopcy, dziewczęta i siostry, ale także wiele dzieci Cenacolo.

Opatrzność była hojna, nie tylko ze względu na obecność wielu kapłanów, na poczęstunek i piękną scenografię na świeżym powietrzu, ale także dla tych, którzy zostali w domu, z powodu trwającej pandemii. W rzeczywistości wszyscy członkowie rodziny, którzy nie mogli przyjechać, mieli możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej za pośrednictwem transmisji online.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy Bogu, że ich uratował, a potem sprawił, że spotkali się: powierzmy Maryi Dziewicy ich małżeńską drogę, aby coraz bardziej byli „jednym sercem i jedną duszą”! 
DOBREJ DROGI!

Saluzzo
12 września 2020 r
Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &