Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska
Spotkanie z ks. bp Krzysztofem Zadarko

„Jesteśmy naprawdę szczęśliwi,
że pasterze Kościoła nie zapominają o nas…”

 

Spotkanie z ks. bp Krzysztofem Zadarko

Giezkowo
14.06.2020 r.

Szczęść Boże Wszystkim. W niedzielę 14 czerwca 2020 gościliśmy w naszym domu naszego przyjaciela ks. bp Krzysztofa Zadarko. Był to dla nas z pewnością wyjątkowy czas spędzony z bp Krzysztofem i z przyjaciółmi naszego domu. W czasie pandemii jest to szczególnie dla nas ważne: świadomość, że Kościół jest przy nas cały czas i nas wspiera. Msza Święta rozpoczęła się o godz. 12.00.

Podczas homilii ks. bp Krzysztof jak ma w zwyczaju poruszył wiele ciekawych tematów dotyczących wiary, zaufania w Opatrzność Bożą oraz dotyczących wytrwałości w momentach trudnych dla nas życiowo. Bardzo budujące słowa, które z pewnością zakorzenią się w naszych sercach. Po Mszy Św. przeszliśmy na zewnętrzną jadalnię gdzie rozpoczęliśmy obiad tradycyjnie już ze śpiewem i gestami. Bracia, którzy od wczesnego rana pracowali na kuchni, przygotowali dla nas przepyszne calzone oraz upieczone ciasto ze świeżymi truskawkami z naszego ogrodu.

Atmosfera była fantastyczna: rodzinna i przyjazna. Pod koniec obiadu bp Krzysztof zrobił sobie jeszcze spacer wokół domu i na sam koniec pobytu zrobiliśmy sobie pamiątkowe wspólne zdjęcie. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że pasterze Kościoła nie zapominają o nas pogubionych życiowo. Ks. bp Krzysztof, który po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem przybył do nas, ma u nas szczególne miejsce będąc naszym dość częstym gościem w przeszłości. 

Pozdrawiamy wszystkich chłopaki z Giezkowa

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &