Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska
Spotkanie popielgrzymkowe

„Z niecierpliwością czekamy
na kolejną pielgrzymkę…”

Spotkanie popielgrzymkowe

Po zmaganiach i trudach pielgrzymkowych, przyszedł czas by uczestnicy 21 grupy mogli się  spotkać i powspominać. Spotkanie odbyło się 9 września rozpoczęliśmy od słowa wstępu naszego przewodnika ks. Marcina, modlitwy i grilla. 

Wśród żartów i wspomnień przyszedł czas na podziękowania dla grupy, księdza przewodnika a także dla naszej Wspólnoty. Jest nam niezmiernie miło, że możemy służyć naszą obecnością. 

Następnie chwila rozrywki, nasi bracia z grupy muzycznej dodali trochę energii całemu spotkaniu i przy wspólnotowych piosenkach bawiliśmy się aż po zmierzch. 

Wieczór zakończyliśmy w kaplicy, gdzie adorowaliśmy naszego Pana. Oprawa muzyczna i rozważania ks. Marcina nadały piękne tło Bożej obecności. Nie obyło się bez świadectwa naszego brata Damiana, który opowiedział o swoim zmartwychwstaniu i o tym ile dobra Pan uczynił w jego życiu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną pielgrzymkę a tymczasem wracamy do naszego życia wspólnotowego ubogaceni w nowe doświadczenia i piękne przeżycia.

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2024. All Rights Reserved. Designed by &