Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska
Pozdrowienia z Argentyny

Pozdrawiamy was
z wielką radością.

Dziewczęta z Villa Rosa

Pozdrowienia z Argentyny

Bractwo „Miłosierdzia Bożego”
Villa Rosa, Argentyna 
20 – 24 stycznia 2021 r
.

Droga Rodzino, chcemy podzielić się z wami tym, co przeżyłyśmy w tym ostatnim okresie, który rozpoczął się przygotowaniem do urodzin Matki Elviry i wymyśleniem prezentu. Był to czas pełen życia. Podczas gdy jedna grupa zajęła się prezentami dla domów, inna część domu przygotowała filmik. W ten sposób wszystkie razem uczestniczyłyśmy w tym wielkim święcie.

Czułyśmy się wdzięczne za zaufanie Wspólnoty. Poproszono nas o udział w niektórych filmach, gdzie mogłyśmy być również opatrznością. Bardzo pomogło to nam przezwyciężyć nasze ograniczenia i niepewność.

Temat uroczystości pomógł nam wszystkim po trosze rozpoznać naszą przeszłość jako opatrzność dla nas i dla innych.

Dziś przygotowujemy się na uroczystości otwarcia naszego domu, odnawiając go nieco, nadając mu nowy, kolorowy klimat, szukając również nowych pomysłów, aby żyć w nim jak najlepiej. Pomimo tego czasu, który wciąż przeżywamy z Covid19, staramy się dotrzeć do serc przyjaciół, rodzin i wszystkich tych, którzy nam towarzyszą, dzięki sieci wirtualnej.

Jest to czas zmagań, wyrzeczeń i wysiłku, ale wiemy, że przyniesie on wiele owoców.
Pozdrawiamy was z wielką radością.
Dziewczęta z Villa Rosa

Bractwo „Miłosierdzia Bożego”
Villa Rosa, Argentyna 

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2024. All Rights Reserved. Designed by &