Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska
Dzieje się w Jastrzębiu Zdroju

”To właśnie dzięki hojności dobrych ludzi, i wszystkich, którzy nie przestają nas wspierać, możliwa jest realizacja projektu wykonania elewacji naszego domu.”

Dzieje się w Jastrzębiu Zdroju

Jastrzębie Zdrój
Wiosna 2020.


Wraz z rozpoczęciem wiosny, również chłopaki z domu wspólnotowego w Jastrzębiu Zdroju rozpoczęli okres bardzo bogaty w nowe wyzwania i kilkoma interesującymi projektami. Wszystko po to aby rozwijać swoje umiejętności oraz ciągle udoskonalać i upiększać całe nasze małe gospodarstwo domowe. Kilka prostych prac renowacyjnych już na samym początku roku, były dla nas tylko małą rozgrzewką przed rozpoczęciem większych i poważniejszych prac, w tym odnowy głównego ogrodzenia  zakończonego efektem, który na pewno zadowala i cieszy oko nie jednego chłopaka, który włożył w tą pracę choć odrobinę wysiłku. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na dar opatrzności, który nawet w czasie kryzysu i pandemii nas nie opuszcza. To właśnie dzięki hojności dobrych ludzi, i wszystkich, którzy nie przestają nas wspierać, możliwa jest realizacja projektu wykonania elewacji naszego domu.

Od samego początku z radością przystąpiliśmy do pracy wykonując już całkiem spory jej kawałek, który napełnia nasze serca nadzieją, że uda nam się w tym roku zrobić coś naprawdę pięknego. Chcemy na pewno podziękować wszystkim darczyńcom i wszystkim tym, bez, których realizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa. Wszystkim, którzy w tym jakże trudnym czasie dla wszystkich, zainteresowali się naszym „małym dziełem” i zechcieli posłużyć jakąkolwiek pomocą, w tym również dobrą radą, i słowem. Pomoc rodziców wspólnotowych  jest oczywiście nieoceniona i nie sposób znaleźć bardziej odpowiednich słów na wyrażenie naszej wdzięczności, jak zwykłe, i proste „Dziękujemy” za wszelką opatrzność, która dotarła do naszego domu w ostatnim czasie, mając tu na myśli nie tylko tą materialną, ale przede wszystkim tą duchową, w postaci modlitwy, którą czujemy każdego dnia, zapewniając was o naszej.  Wiosna, i to, że wszystko zaczyna się budzić do życia, sprawia że również i my nie zwalniamy tępa, rozpoczynając też planowanie naszego ogrodu, który też dzięki opatrzności Bożej i waszej pomocy,  już zaczyna wyglądać obiecująco. Patrząc jak wszystko ożywa, zieleni się i kwitnie… Aż chce się żyć w Jastrzębiu!  
Pozdrawiamy.

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &