Znajdź nas
na facebooku:

FB img not avaliable
Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working Flague is not working
Wspólnota Cenacolo Polska
Zawsze w naszej pamięci

 

Basia kochała Wspólnotę i angażowała się również w zewnętrzne piękno jastrzębskiego domu, pielęgnując kwiaty i rośliny.

 

Zawsze w naszej pamięci

RAZEM Z ANIOŁAMI BĘDĘ ŚPIEWAŁ PANU PIEŚŃ… 
Tę pieśń od środy 8 lipca 2020 roku  wspólnie z anielskimi chórami śpiewa  nasza ukochana mama Basia Kijas. W dniu, który jest w sposób szczególny poświęcony Matce Bożej, Bóg powołał do swojego Królestwa naszą wielką Przyjaciółkę. Wierzymy, że dobry Ojciec, którego wyznawała całym swoim życiem, słowami i czynami, przyjął Ją do swojej chwały.Basieńka od lat zmagała się z chorobą nowotworową, w której zachowała otwarte serce i gotowość dawania siebie innym w domu, we Wspólnocie Cenacolo, w parafii i wśród znajomych. Niesamowita siła i pogoda ducha umacniały wszystkich nas, którzy mieliśmy kontakt z Basią.

We Wspólnocie pojawiła się wraz ze swoim mężem Irkiem przyprowadzając do niej swojego syna. Najpierw sami pokornie przyjmowali wszystkie cenne wskazówki Wspólnoty, a po pewnym czasie tych wskazówek udzielali proszącym o pomoc rodzinom, pragnącym ratować swoje dzieci z uzależnień. Na kolokwiach, które prowadzili dla rodziców zawsze ich wspierali i służyli dobrym słowem. Otaczali modlitwą każdego, a ich przyjaźń, serdeczność, otwartość płynęła prosto z serca.

Basia kochała Wspólnotę i angażowała się również w zewnętrzne piękno jastrzębskiego domu, pielęgnując kwiaty i rośliny. Jej dobra ręka do przyrody sprawiała, że rośliny pięknie kwitły i cieszyły widok nas wszystkich.
Gdy  świętowaliśmy jakąś ważną rocznicę nie mogło zabraknąć najpyszniejszych i najbardziej pomysłowych tortów Basieńki. 
Co jeszcze utkwiło nam w pamięci…? – wielka serdeczność i umiejętność nawiązywania kontaktów. 
Dziękujemy dobremu Bogu za dar Jej życia, za miłość i wszystkie jej przejawy.Mamo Basiu! Do zobaczenia w wieczności!

TAKĄ CIĘ BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ…

Copyright© Wspólnota Cenacolo 2023. All Rights Reserved. Designed by &