Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

Kwartalnik „Risurrezione” - ,, Zmartwychwstanie" powstał z myślą o głoszeniu nabmp Kopiowanie Kopiowanieszego świadectwa.

Pierwsze wydanie wyszło w 1986 roku w Saluzzo, we Włoszech . Od samego początku czasopismo to stało się głosem wspólnotowego życia. Ten głos dociera do serc wielu rodzin, osób zranionych, wylęknionych, pozbawionych nadziei. Otwiera na nowe życie, pełne przebaczenia , miłosierdzia, światła i nadziei.

Nasza gazeta kierowana jest przede wszystkim do młodych. Chcemy pokazać im jak wielkim darem jest życie, które trzeba bronić, pielęgnować, doceniać i w pełni rozwijać. Na kolejnych stronach znajdziecie głębokie przesłanie mówiące o tym, że modlitwa i życie chrześcijańskie to pewna Cenacolo pazdziernik 2014 okładka 1droga. To światło w nocy, siła w słabości, energia, by rozpocząć każdy dzień kochając, wierząc i żyjąc w wolności.

Od roku także w Polsce drukujemy podobne czasopismo, gdzie umieszczamy aktualności z życia we Wspólnocie na świecie, oraz w polskich domach. Dzięki temu możemy się także realizować i odkrywać nasze talenty.

Czasopismo to można zdobyć przy okazji głoszonych przez nas świadectw, rekolekcji i spotkań w naszych domach.

WYBIERZ JĘZYK

OGŁOSZENIA

EWANGELIZACJA

WIZYTY

886906
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
358
3775
10205

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.