Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

roma-genitoriRzym
Sobota, 16 Luty 2019

Mieliśmy radość przyjąć w bractwie grupę rodziców z Rzymu! Dzień był zdumiewający i przygotowaliśmy przyjęcie na wolnym powietrzu, z ciepłą herbatą, kawą i ciastkami. O 14 zaczęli przybywać rodzice i około 15 było już ponad 30 osób. Grupa była różnorodna, byli rodzice chłopaków, którzy aktualnie są we Wspólnocie, rodzice chłopaków na misjach, rodzice chłopaków ‘ex’ i jeden chłopak ‘ex’, wszyscy bardzo szczęśliwi, że wreszcie mają bractwo na tym terenie Włoch.
Rozpoczęliśmy spotkanie, odmawiając Różaniec Święty w parku, by później udać się do kaplicy na krótki moment Adoracji Eucharystycznej. Po skończonym momencie modlitwy, przeszliśmy do jadalni na piękne chwile dzielenia się: rodzice przedstawili się i opowiedzieli swoje doświadczenia ze swymi dziećmi i ze Wspólnotą. Wreszcie zakończyliśmy spotkanie przekąską; później pożegnaliśmy się, umawiając się na następny miesiąc.
To była piękna okazja by zacząć się poznawać i by zawiązać relację, która mamy nadzieję będzie mogła być trwała i będzie mogła przynosić wielkie owoce.
                                                   Rodzina Cenacolo z Rzymu

WYBIERZ JĘZYK

OGŁOSZENIA

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

793007
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
447
3762
7839

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.