Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

Styczeń 2019

Nieoczekiwanie wielka grupa modlitewna z Korei powiązana z Medjugorie zaprosiła nas do CoreaSeulu, dając okazję do głoszenia pokoju i nadziei.
Andrea i Tomo z Medjugorie, wikary brat Danko, Roland i Damir, odpowiedzialni za chór na parafii , Marta Kiok Nam, tłumaczka z certyfikatem, wyruszyli 11-go stycznia do Korei Płd., przyjęci i prowadzeni przez grupę modlitewną z Seulu.
Byliśmy w Seulu, Daegu, Yanggu, Iksan, żeby spotkać różne grupy modlitewne i odwiedzić parafie, uczestniczyć we Mszach Świętych, przeżywać momenty katechez i adoracji. Zostaliśmy zaproszeni do głoszenia, że nawrócenie jest możliwe dla wszystkich, nawet dla tych, którzy mieli przeszłość zranioną Corea02przez uzależnienia i złe wybory.
Słuchali nas parafianie i wierni, którzy z wielką dyscypliną słuchali uważnie naszych przemówień. Bardzo mocne były momenty w których modliliśmy się wspólnie o jedność dwóch Korei Północnej i Południowej.
Dziękujemy Bogu, Wspólnocie i całej diecezji Seulu, za tą możliwość, że mogliśmy zanieść tam ziarno wiary i nadziei: Nawrócenie jest możliwe, zawsze i dla każdego.

 

WYBIERZ JĘZYK

OGŁOSZENIA

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

753259
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
413
3510
9119

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.