Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

benedizioniROMA«Ogłaszam wam wielką radość, 

która będzie udziałem całego narodu»
                                                             
(Łk 2,10)
Saluzzo, 20 grudnia 2018 r.

Dzielimy się z Wami tą wielką radością, która napełnia serce Wspólnoty w przeddzień Święta Bożego Narodzenia: otwarcie nowej wspólnoty Cenacolo w ... Rzymie!
Wreszcie, po latach, z szacunkiem do Bożego czasu i dzięki Bożej Opatrzności, wkrótce otworzy się dom, nawet w sercu naszej matki, naszego Kościoła. Zawsze było to pragnienie serca Matki Elviry i jak pięknie, że może to zobaczyć! Ta nowa rzeczywistość z pewnością jest owocem życia w  modlitwie i zaufaniu Bogu Ojcu, a także wstawiennictwa z nieba naszego drogiego księdza Diego Bona, biskupa, który pomagał zarówno Wspólnocie i Matce Elvirze.  Ks. biskup Diego był ordynariuszem diecezji Saluzzo w czasie powstawania pierwszego domu naszej Wspólnoty, i wspierał Matkę Elvirę przede wszystkim w swojej ojcowskiej przyjaźni. Dziękujemy, ks. Diego!
Powierzamy serca "nowych misjonarzy", a także rodziny Antoni i Andrea, którzy oddadzą swoje życie na służbie tym, którzy przyjmą to błogosławione miejsce.
Maryja, Matka Kościoła, niech wam towarzyszy w waszej podróży i czuwa nad pierwszymi krokami tej nowej wspólnoty! Udanej misji!

WYBIERZ JĘZYK

OGŁOSZENIA

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

753242
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
396
3493
9102

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.