Wspólnota Cenacolo Polska

MATKA ELVIRA

GŁOS PAPIEŻA

KSIĄŻKA "PRZYTULENIE"

NASZE CZASOPISMO

Dom Wspólnoty „Maryja, Ucieczka Grzesznych ”
Aljmaš, Chorwacja

Po prostu chcemy podziękować za wszystko, co dała nam Wspólnota, za darAlj 1 nowego życia i za zaufanie, które otrzymaliśmy od Matki Elviry.
Zebraliśmy się z każdej części słowiańskich ziem we Vrbovcu, gdzie po tygodniu prostoty i codziennego życia odprawiliśmy Mszę św. Z błogosławieństwem naszego księdza Ivana i następnego dnia wyjechaliśmy.
Przyjechaliśmy pełni radości, ale także z małą niepewnością, czego się spodziewać; podobnie jak Madonna, kiedy anioł powiedział jej „Oto jestem” Bogu i powierzył się w Jego ręce, tak i my powierzyliśmy się Maryi. Pierwszego dnia Alj 3odmówiliśmy Różaniec Święty w sanktuarium w Aljmaš, spotkaliśmy się z proboszczem i siostrami, które przyjęły nas z radością. Pierwszy tydzień minął szybko, pracując i modląc się.
Pierwszy weekend spędził z nami także ks. Ivan, który w niedzielę odprawił mszę św. w sanktuarium wraz z parafianami i nami.
Po przedstawieniu Wspólnoty i naszej misji w tym regionie proboszcz zapoznał nas z ludźmi , którzy już pytali o Wspólnotę. Nawet Opatrzność nie czekała zbyt długo, było jasne, że Bóg i Maryja Alj 2myślą o nas.
Zakończyliśmy pracę w kaplicy, gdzie codziennie modlimy się i dzielimy naszymi radościami i trudnościami, jako pierwszym, najważniejszym filarem naszego nawrócenia. W tych dniach przygotowujemy jak najlepiej na otwarcie i błogosławieństwo domu, które odbędzie się w sobotę 1 czerwca.
Po Mszy odbędzie się procesja z Najświętszym Ciałem Jezusa, które następnie przyjdzie żyć w naszym domu i mamy nadzieję w naszym życiu, w naszych sercach.
Dziękujemy za życie naszej Matki Elviry. 
Tak bardzo Cię kochamy, módl się za nami ...
 

WYBIERZ JĘZYK

OGŁOSZENIA

MODLITWY

EWANGELIZACJA

WIZYTY

781870
Dziś
W tym tygodniu
W tym miesiącu
239
1080
10050

Copyright © Wspólnota Cenacolo 2014. All Rights Reserved.